Privátna urologická ambulancia si Vám s hrdosťou dovoľuje oznámiť, že sa stala členom prestížnej spoločnosti SCRS (Society for Clinical Research Sites).

Po zákroku » Poďakovanie

Michal
Michal 03. 11. 2014 - 11:46
Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za profesionálnu prácu a prístup pred a aj po zákroku. Som maximálne s výsledkom a partnerka tak isto. Odviedli ste špičkovú prácu spolu s pani doktorkou. :) S úctou a pozdravom Michal
 
Roman Sokol
Roman Sokol 18. 11. 2014 - 13:58
pôvodný príspevok (od Michal):
Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za profesionálnu prácu a prístup pred a aj po zákroku. Som maximálne s výsledkom a partnerka tak isto. Odviedli ste špičkovú prácu spolu s pani doktorkou. :) S úctou a pozdravom Michal
Michal , ďakujem za celý kolektív
 
patrik
patrik 06. 02. 2015 - 19:40
Chcem sa poďakovať celému kolektívu bol som u Vás na obriezke velmi velká spokojnosť aj prístup každého pracovníka toto bohužial neni všade a nelutujem ze som si vybral vašu ambulanciu aj keď som musel cestovať 140km určite Vás odporúčam každému čo tu na fóre hladajú pomoc alebo informáciu a aj ostatným ak budú mať zdravotný problém ešte raz velká Vďaka.Patrik NZ
 
Fero
Fero 07. 02. 2015 - 11:01
Veru. Ani ja neľutujem, že som zákrok podstúpil u p. Dr. Sokola. Keď tu čítam komplikácie z iných zariadení, tak toto čo tu píšete je na mieste.
 
patrik
patrik 07. 02. 2015 - 17:49
No však tohto som sa bál čo som si tu prečítal z tých komplikácií z iných zariadení mi prišlo zle ale keď som tam prišiel tak už som vedel že sa nemusím báť všetko bolo vysvetlené a už len riadiť sa podla pokynov všetko sa v poriadku zahojilo akurát stehy mi nevypadli ale som ich odstránil sám po 12tich dňoch takže treba nabrať odvahu a smer Trenčín p.Dr.Sokol vám pomôze.
 
Roman Sokol
Roman Sokol 08. 02. 2015 - 07:34
Dakujem v mene celého kolektívu , beriem to ako pochvalu a záväzok súčastne
 
Vlado
Vlado 10. 02. 2015 - 04:37
Môžem tiež len poďakovať p.Sokolovi som \"po\" rok a mesiac a rapídne mi zákrok zmenil život k lepšiemu :) dakujem
 
Roman Sokol
Roman Sokol 22. 02. 2015 - 14:47
pôvodný príspevok (od Vlado):
Môžem tiež len poďakovať p.Sokolovi som \"po\" rok a mesiac a rapídne mi zákrok zmenil život k lepšiemu :) dakujem
Vlado , v mene celého kolektívu ďakujeme
 
Daniel
Daniel 07. 08. 2016 - 15:43
Som 9 den po obriezke. Vysoko kvalitna praca. Dakujem p. Sokol. Zakrok- bez bolesti, hojenie bez bolesti. Uplne nic-ziadna bolest. Aj po odozneni anestetika - uplne nic. Obriezku som absolvoval z hladiska estetickeho a hygienickeho. Kazdemu odporucam. Proste mam pocit, ako keby mi vtak zacal " dychat" . Uplne top, hlavne teraz v lete. Uz sa nemozem dockat kedy to vyskusam v praxi :-) Tak ako tu pisu viaceri- jedina vec , ktoru lutujem je to, ze som to neurobil skor.
 
Ľuboš
Ľuboš 14. 07. 2017 - 09:00
Som 3 a pol mesiaca po zákroku. Všetko funguje ako má, násobne lepšie ako pred. Operoval ma MUDr.Holba, úžasný citlivý prístup,bez problémov odpovedal na všetky moje otázky a že ich teda bolo 😀. Pred, počas aj po zákroku super prístup. Takto má vyzerať moderný mladý lekár. Týmto mu chcem vyjadriť veľké poďakovanie, takisto aj dvom kočkám, ktoré spolupracovali pri zákroku.
 
Martin Schön
Martin Schön 18. 10. 2017 - 19:38
Chcem sa poďakovať celému personálu Urologického centra MUDr. Sokola za perfektný prístup, vykonanie zákroku obriezky a starostlivosti po zákroku. Všetko prebehlo v najlepšom poriadku, priebeh liečby bol bez komplikácií. Chcem sa poďakovať MUDr. Holbovi a sestričke, ktorá pri zákroku asistovala za bezproblémový priebeh zákroku. Ďakujem ešte raz.
 
Jaro
Jaro 13. 04. 2018 - 13:49
Som mesiac po zakroku obriezky vsetko bez problemov ziadne komplikacie. Vrelo odporucam ja lutujem len ze som uz nesiel skor na tento zakrok. chcem sa podakovat p.MUDr. Sokolovi a celemu timu za perfektny a profesionalny pristup. Ste najlepsi!!